O naší společnosti

Společnost Adriatic Real s.r.o. působí na trhu od května 2021, kdy jsme zahájili činnost zprostředkování koupě nemovitostí na jadranském pobřeží Chorvatska. Klienti dlouhodobě oceňují náš profesionální a poctivý přístup k nim, s ohledem na rostoucí zájem o nemovitosti u moře jsme od roku 2022 rozšířili nabídku a oblast své působnosti i na egyptskou Hurghadu. Nabízíme k prodeji apartmánové byty či vily nacházející se výhradně v luxusních obytných resortech vybavených minimálně bazény, jež jsou určeny převážně pro evropskou klientelu.

Nabízíme k prodeji apartmány a vily pouze v resortech, jejichž výstavba je kompletně finančně zajištěna ze strany developera až do okamžiku, kdy jsou apartmány a vily připraveny k předání kupujícím (dokončení není financováno ze záloh kupujících). U všech nemovitostí byla před jejich uvedením na trh provedena taktéž kompletní kontrola veškeré dokumentace ze strany našich právníků. Pro naše klienty zajištujeme veškeré záležitosti spojené s procesem výběru, koupě, a následné správy nemovitosti a klademe důraz na to, aby byl klient o všem podrobně a spolehlivě informován.

S ohledem na rychle se rozvíjející egyptský trh s dobrou ochranou investic a vymahatelností práva je naším cílem také poskytování služeb českým firmám zajímajícím se o vstup na egyptský trh. I proto je naše firma od roku 2022 členem Hospodářské komory České republiky. 

Naše společnost je pojištěna u Direct pojišťovny, a.s.

Budeme rádi, pokud i vy rozšíříte řady našich spokojených klientů. V Praze nás najdete na Petrském náměstí.

× Máte dotaz?